Implanty drutowe jednoczęściowe-
klamra tytanowa

W programie teoria i zajęcia warsztatowe w tym zakładanie klamry tytanowej.

Klamra z nici tytanowych to jedna z najmocniejszych i efektywniejszych implantów stosowanych obecnie w gabinetach podologicznych. Klamrę wykonuje się samodzielnie, aplikując drut w odpowiedni, uzależniony od rodzaju deformacji sposób za pomocą kompozytu stomatologicznego.

Implanty przygotowuje się samodzielnie z nici tytanowych w tzw. łukach lub sztangach o grubości od 0,10 do 0,16 cali. Używa się ich do korekcji nawet najbardziej pogrubiałych paznokci wrastających i wkręcających się.

Po szkoleniu uczestnik potrafi samodzielnie rozpoznać czy problem z wrastającym paznokciem nadaje się do leczenia klamrą tytanową. Umie założyć klamrę tytanową w zależności od deformacji paznokcia. Przekazać zalecenia jak postępować po zabiegu oraz jak unikać problemów z wrastającymi paznokciami.

Kursant otrzymuje materiały w postaci skryptu szkoleniowego.

czas

Teoria- 3 h

Praktyka- 2 h

cena

1100 zł

termin

Sprawdź na

Wykładowca

Szkolenie podologiczne Milena Skalska SUB ROSA usuwanie brodawek

Milena Skalska

Dyplomowany podolog, absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie. Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego. Autorka książek  ABC gabinetu podologicznego, Dziecko w gabinecie podologicznym, Metoda Arkady w gabinecie podologicznym oraz Ortonyksja w gabinecie podologicznym. Właścicielkagabinetu kosmetyczno- podologicznego BIOMEDICA w Szczecinie.

Dokumenty do pobrania

Kontakt

516 371 359

Napisz

kursy@subrosa.edu.pl

tu jesteśmy

ul. Dąbrowszczaków 12
03-484 Warszawa